အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | ERJ-S06F1052V |
| LIXINC Part # | ERJ-S06F1052V |
| ထုတ်လုပ်သူ | Panasonic |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 10.5K OHM 1% 1/8W 0805 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | ERJ-S06F1052V PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 14 - Apr 18 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | ERJ-S06F1052V |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Panasonic |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Panasonic |
| စီးရီး: | ERJ-S06 |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 10.5 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.125W, 1/8W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±100ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0805 (2012 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0805 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.028" (0.70mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| ERJ-P08F3741V | RES SMD 3.74 KOHM 1% 2/3W 1206 | 872 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RMCF0402FT3K48 | RES 3.48K OHM 1% 1/16W 0402 | 31073 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AC1206FR-07910KL | RES SMD 910K OHM 1% 1/4W 1206 | 890 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1JTTD3203C25 | RES 320K OHM 0.25% 1/10W 0603 | 815 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RE1206FRE07140KL | RES SMD 140K OHM 1% 1/4W 1206 | 810 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ATTD1112D10 | RES 11.1K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 808 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2BTTD3440C50 | RES 344 OHM 0.25% 1/4W 1206 | 985 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RC0402F3651CS | RES 3.65K OHM 1% 1/32W 01005 | 805 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ETTD8163F25 | RES 816K OHM 1% 1/4W 1210 | 870 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW25121R87FNTG | RES SMD 1.87 OHM 1% 1W 2512 | 800 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73C1E2K49BTD | RES SMD 2.49KOHM 0.1% 1/16W 0402 | 2228 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERA-6AEB4871V | RES 4.87K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 9841 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RS73G2BTTD1911D | RES 1.91K OHM 0.5% 1/3W 1206 | 831 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10855 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02415 | $0.02415 |
| 10000 | $0.02415 | $241.5 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။