အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RN73H2ATTD31R2F100 |
| LIXINC Part # | RN73H2ATTD31R2F100 |
| ထုတ်လုပ်သူ | KOA Speer Electronics, Inc. |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 31.2 OHM 1% 1/8W 0805 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RN73H2ATTD31R2F100 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 14 - Apr 18 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RN73H2ATTD31R2F100 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| စီးရီး: | RN73H |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 31.2 Ohms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.125W, 1/8W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Metal Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±100ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0805 (2012 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0805 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.024" (0.60mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RN73H2ETTD53R6D25 | RES 53.6 OHM 0.5% 1/4W 1210 | 936 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-U14F2370U | RES 237 OHM 1% 1/2W 1210 SMD | 998 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RC0100JR-0724KL | RES SMD 24K OHM 5% 1/32W 01005 | 10817 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERA-6VEB1242V | RES 12.4K OHM 0.1% 1/4W 0805 | 957 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RG1005P-7681-D-T10 | RES SMD 7.68KOHM 0.5% 1/16W 0402 | 893 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CPF1206B825RE1 | RES SMD 825 OHM 0.1% 1/8W 1206 | 880 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ETTD3090F100 | RES 309 OHM 1% 1/4W 1210 | 866 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-U08F6652V | RES 66.5K OHM 1% 1/8W 1206 SMD | 831 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ATTD4371B10 | RES 4.37K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 827 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RCG12061K91FKEA | RCG1206 100 1K91 1% EA | 10916 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0805FRD0718KL | RES SMD 18K OHM 1% 1/8W 0805 | 872 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ETTD8160B25 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 863 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1ETTP1653C25 | RES 165K OHM 0.25% 1/16W 0402 | 989 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10937 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.07520 | $0.0752 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။