အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RK73H1ETTP2492D |
| LIXINC Part # | RK73H1ETTP2492D |
| ထုတ်လုပ်သူ | KOA Speer Electronics, Inc. |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 24.9K OHM 0.5% 1/10W 0402 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RK73H1ETTP2492D PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 14 - Apr 18 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RK73H1ETTP2492D |
| အမှတ်တံဆိပ်: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| စီးရီး: | RK73H |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 24.9 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±0.5% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.1W, 1/10W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±100ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0402 (1005 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0402 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.016" (0.40mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RT1210BRD07110RL | RES SMD 110 OHM 0.1% 1/4W 1210 | 850 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RQ73C2A1K74BTD | RES 1.74 KOHMS 0.1% 1/5W 0805 | 10114 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RMCS0603FT715K | RES 715K OHM 1% 1/10W 0603 | 949 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AT0805BRD078K06L | RES SMD 8.06K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 932 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERA-2ARB2801X | RES SMD 2.8K OHM 0.1% 1/16W 0402 | 9386 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RCL122541R2FKEG | RES SMD 41.2 OHM 2W 2512 WIDE | 850 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTR10EZPF2000 | RES SMD 200 OHM 1/4W 0805 WIDE | 10604 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73H2ERTTD1300D | RESISTOR ANTI SULFUR | 852 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF0805BTE13R7 | RES 13.7 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 882 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73H1HTTC8452F | RES 84.5K OHM 1% 1/20W 0201 | 9111 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1JTTD6980F100 | RES 698 OHM 1% 1/10W 0603 | 852 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2BTTD5101A10 | RES 5.1K OHM 0.05% 1/4W 1206 | 845 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AT0805BRD076K34L | RES SMD 6.34K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 958 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10877 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02772 | $0.02772 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။