အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | LM258AST |
| LIXINC Part # | LM258AST |
| ထုတ်လုပ်သူ | STMicroelectronics |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › linear - amplifiers - instrumentation, op amps, buffer amps |
| ဖော်ပြချက် | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8MINISO |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | LM258AST PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | LM258AST |
| အမှတ်တံဆိပ်: | STMicroelectronics |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | linear - amplifiers - instrumentation, op amps, buffer amps |
| ထုတ်လုပ်သူ: | STMicroelectronics |
| စီးရီး: | Automotive, AEC-Q100 |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| အသံချဲ့စက်အမျိုးအစား: | General Purpose |
| ဆားကစ်အရေအတွက်: | 2 |
| output အမျိုးအစား: | - |
| သတ်နှုန်း: | 0.6V/µs |
| bandwidth ထုတ်ကုန်ကိုရရှိရန်: | 1.1 MHz |
| -3db လှိုင်းနှုန်း: | - |
| လက်ရှိ - ထည့်သွင်းမှုဘက်လိုက်မှု: | 20 nA |
| voltage - input offset: | 1 mV |
| လက်ရှိ - ထောက်ပံ့မှု: | 700µA (x2 Channels) |
| လက်ရှိ - အထွက် / ချန်နယ်: | 40 mA |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့မှု၊ တစ်ခုတည်း/နှစ်ထပ် (±): | 3V ~ 30V, ±1.5V ~ 15V |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 105°C |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 8-MiniSO |
| THS4022CDGNR | THS4022 350-MHZ LOW-NOISE VOLTAG | 20815 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| OPA4209AIPW | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP | 1552 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LM8261M5X | OP AMP, 1 FUNC, 5000UV OFFSET-MA | 6500 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| EL5175IYZ-T13 | IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 8MSOP | 840 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ISL28414FBZ-T7 | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC | 25878 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ALD2711PAL | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8DIP | 925 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LT6005HGN#TRPBF | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 16SSOP | 986 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S-89431BCPH-H4DTFU | IC CMOS 2 CIRCUIT SNT8A | 4869 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AD8061ARTZ-REEL | IC VOLT FEEDBACK 1CIRC SOT23-5 | 7016 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TLC2654Q-8D | IC GP OPAMP 1 CIRCUIT 8SOIC | 14289 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| OPA170AID | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC | 1849 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| BD12734FV-GE2 | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SSOPB | 3478 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LT1127CN#PBF | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14DIP | 967 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 30854 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.68000 | $0.68 |
| 4000 | $0.22837 | $913.48 |
| 8000 | $0.21363 | $1709.04 |
| 12000 | $0.19890 | $2386.8 |
| 28000 | $0.18859 | $5280.52 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။