အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | LM324DG |
| LIXINC Part # | LM324DG |
| ထုတ်လုပ်သူ | Rochester Electronics |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › linear - amplifiers - instrumentation, op amps, buffer amps |
| ဖော်ပြချက် | IC GP OPAMP 4 CIRCUIT 14SOIC |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | LM324DG PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | LM324DG |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Rochester Electronics |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | linear - amplifiers - instrumentation, op amps, buffer amps |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Rochester Electronics |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tube |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Obsolete |
| အသံချဲ့စက်အမျိုးအစား: | General Purpose |
| ဆားကစ်အရေအတွက်: | 4 |
| output အမျိုးအစား: | - |
| သတ်နှုန်း: | - |
| bandwidth ထုတ်ကုန်ကိုရရှိရန်: | 1 MHz |
| -3db လှိုင်းနှုန်း: | - |
| လက်ရှိ - ထည့်သွင်းမှုဘက်လိုက်မှု: | 90 nA |
| voltage - input offset: | 2 mV |
| လက်ရှိ - ထောက်ပံ့မှု: | - |
| လက်ရှိ - အထွက် / ချန်နယ်: | 40 mA |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့မှု၊ တစ်ခုတည်း/နှစ်ထပ် (±): | 3V ~ 32V, ±1.5V ~ 16V |
| Operating အပူချိန်: | 0°C ~ 70°C |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 14-SOIC |
| MAX4203EUA+T | IC BUFFER 2 CIRCUIT 8UMAX | 5967 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| OPA2353UA/2K5 | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC | 6043 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ADA4523-1BRMZ | 36V, LOW NOISE, ZERO-DRIFT, 8MHZ | 996 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LT6013IS8#TRPBF | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SO | 976 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AD8031ARZ-REEL | OPERATIONAL AMPLIFIER, 10000UV O | 18256 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LF356H/NOPB | IC OPAMP JFET 1 CIRCUIT TO99-8 | 1245 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| OPA300AIDR | IC VOLTAGE FEEDBACK 1 CIRC 8SOIC | 35925 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| OPA2132U | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC | 3610904 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| OPA348AIDCKR | OPA348 1MHZ, 45UA, RRIO, SINGLE | 14749 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| INA281B5QDBVRQ1 | AEC-Q100, -4-V TO 110-V, 1.3-MHZ | 3867 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MCP6295T-E/MS | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8MSOP | 3270 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TLE2142IDR | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC | 1412 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AD8033AR | IC VOLTAGE FEEDBACK 1 CIRC 8SOIC | 38214 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 68955 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10000 | $0.1 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။