အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | LM393ADR |
| LIXINC Part # | LM393ADR |
| ထုတ်လုပ်သူ | Texas Instruments |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › linear - နှိုင်းယှဉ်မှုများ |
| ဖော်ပြချက် | IC DUAL DIFF COMPARATOR 8-SOIC |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | LM393ADR PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | LM393ADR |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Texas Instruments |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | Differential |
| အမျိုးအစားခွဲ: | linear - နှိုင်းယှဉ်မှုများ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Texas Instruments |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ဒြပ်စင်အရေအတွက်: | 2 |
| output အမျိုးအစား: | CMOS, MOS, Open-Drain, TTL |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့မှု၊ တစ်ခုတည်း/နှစ်ထပ် (±): | 2V ~ 36V, ±1V ~ 18V |
| ဗို့အား - ထည့်သွင်းမှု အော့ဖ်ဆက် (အမြင့်ဆုံး): | 2mV @ 30V |
| လက်ရှိ - ထည့်သွင်းမှုဘက်လိုက်မှု (အမြင့်ဆုံး): | 0.25µA @ 5V |
| လက်ရှိ - အထွက် (စာရိုက်): | 20mA |
| လက်ရှိ - ငြိမ်သက်ခြင်း (အမြင့်ဆုံး): | 2.5mA |
| cmrr၊ psrr (စာရိုက်): | - |
| ပြန့်ပွားမှုနှောင့်နှေးမှု (အမြင့်ဆုံး): | - |
| hysteresis: | - |
| Operating အပူချိန်: | 0°C ~ 70°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 8-SOIC |
| BA2901YFV-MGE2 | AUTOMOTIVE GROUND SENSE COMPARAT | 3309 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LT6700IS6-1#TRMPBF | IC COMP DUAL 400MV REF TSOT23-6 | 9573 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX998ESA+ | IC COMP SNGL HI-SPEED LP 8-SOIC | 8875836 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LM339M | COMPARATOR | 20925 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TLV4062QDBVRQ1 | AUTOMOTIVE PUSH-PULL DUAL COMPAR | 3818 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TPS3700DDCT | IC COMP WINDOW W/REF 6SOT | 944 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX40002ANS+T | IC COMPARATOR VR OPEN DRAIN 4WLP | 1363389 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LM293DGKRG4 | IC COMPARATOR DIFF DUAL 8VSSOP | 813 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LT6700HVCS6-1#TRPBF | IC COMP DUAL 400MV REF TSOT23-6 | 908 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TLV3492AIDCNT | IC COMPARTOR P-P NANOPWR SOT23-8 | 3071 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX9039BEBT+T | IC COMPARATOR SNGL 6-UCSP | 2825 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX9120EXK+T | IC COMPARATOR BTR SC70-5 | 2515 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TPS3700DSER | IC COMP WINDOW W/REF 6WSON | 900 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 16700 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.40000 | $0.4 |
| 2500 | $0.09900 | $247.5 |
| 5000 | $0.09300 | $465 |
| 12500 | $0.08700 | $1087.5 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။