အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | LM317AEMP |
| LIXINC Part # | LM317AEMP |
| ထုတ်လုပ်သူ | Texas Instruments |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › pmic - ဗို့အားအားထိန်းများ - linear |
| ဖော်ပြချက် | IC REG LIN POS ADJ 1.5A SOT223-4 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | LM317AEMP PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | LM317AEMP |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Texas Instruments |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | pmic - ဗို့အားအားထိန်းများ - linear |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Texas Instruments |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Not For New Designs |
| output configuration: | Positive |
| output အမျိုးအစား: | Adjustable |
| စည်းကမ်းထိန်းသိမ်းရေး အရေအတွက်: | 1 |
| ဗို့အား - ထည့်သွင်းမှု (အမြင့်ဆုံး): | 40V |
| ဗို့အား - အထွက် (မိနစ်/ပုံသေ): | 1.25V |
| ဗို့အား - အထွက် (အမြင့်ဆုံး): | 37V |
| ဗို့အားကျဆင်းမှု (အမြင့်ဆုံး): | - |
| လက်ရှိ - အထွက်: | 1.5A |
| လက်ရှိ - ငြိမ်သက်ခြင်း (iq): | 10 mA |
| လက်ရှိ - ထောက်ပံ့မှု (အမြင့်ဆုံး): | - |
| psrr: | 80dB ~ 65dB (120Hz) |
| ထိန်းချုပ်မှုအင်္ဂါရပ်များ: | - |
| ကာကွယ်မှုအင်္ဂါရပ်များ: | Over Temperature, Short Circuit |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 125°C |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | TO-261-4, TO-261AA |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | SOT-223-4 |
| S-1206B37-U3T1U | IC REG LINEAR 3.7V 250MA SOT89-3 | 884 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LP2988IMM-3.3/NOPB | IC REG LINEAR 3.3V 200MA 8VSSOP | 821 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AP1084D18G-13 | IC REG LINEAR 1.8V 5A TO252-3 | 2319 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LT1963AEST-1.5#TRPBF | IC REG LINEAR 1.5V 1.5A SOT223-3 | 2893 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TLE4296GV33HTSA1 | IC REG LINEAR 3.3V 30MA SCT595-5 | 2821 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| FAN2511S33X | IC REG LINEAR FIXED LDO REG | 6808 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SZ2570-30T3 | IC REG LINEAR 1.5W SPCL SMB TR | 30820 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LT3060MPTS8-15#TRMPBF | IC REG LINEAR 15V 100MA TSOT23-8 | 888 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TPS77350DGKR | IC REG LINEAR 5V 250MA 8VSSOP | 965 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LT3009EDC#TRPBF | IC REG LINEAR POS ADJ 20MA 6DFN | 861 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| DI62061.8S2 | IC REG LINEAR 1.8V 200MA SOT23-3 | 885 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6203E232MR-G | IC REG LINEAR 2.3V 400MA SOT23 | 890 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AP7361C-25SPR-13 | IC REG LINEAR 2.5V 1A 8SO | 20870 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 12643 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.84000 | $1.84 |
| 1000 | $1.33903 | $1339.03 |
| 2000 | $1.24669 | $2493.38 |
| 5000 | $1.20051 | $6002.55 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။