အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | L7812CV |
| LIXINC Part # | L7812CV |
| ထုတ်လုပ်သူ | STMicroelectronics |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › pmic - ဗို့အားအားထိန်းများ - linear |
| ဖော်ပြချက် | IC REG LINEAR 12V 1.5A TO220AB |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | L7812CV PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | L7812CV |
| အမှတ်တံဆိပ်: | STMicroelectronics |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | pmic - ဗို့အားအားထိန်းများ - linear |
| ထုတ်လုပ်သူ: | STMicroelectronics |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tube |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| output configuration: | Positive |
| output အမျိုးအစား: | Fixed |
| စည်းကမ်းထိန်းသိမ်းရေး အရေအတွက်: | 1 |
| ဗို့အား - ထည့်သွင်းမှု (အမြင့်ဆုံး): | 35V |
| ဗို့အား - အထွက် (မိနစ်/ပုံသေ): | 12V |
| ဗို့အား - အထွက် (အမြင့်ဆုံး): | - |
| ဗို့အားကျဆင်းမှု (အမြင့်ဆုံး): | 2V @ 1A (Typ) |
| လက်ရှိ - အထွက်: | 1.5A |
| လက်ရှိ - ငြိမ်သက်ခြင်း (iq): | 8 mA |
| လက်ရှိ - ထောက်ပံ့မှု (အမြင့်ဆုံး): | - |
| psrr: | 55dB (120Hz) |
| ထိန်းချုပ်မှုအင်္ဂါရပ်များ: | - |
| ကာကွယ်မှုအင်္ဂါရပ်များ: | Over Temperature, Short Circuit |
| Operating အပူချိန်: | 0°C ~ 125°C |
| mounting အမျိုးအစား: | Through Hole |
| အထုပ်/အထုပ်: | TO-220-3 |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | TO-220AB |
| XC6204F432MR-G | IC REG LINEAR 4.3V 300MA SOT25 | 999 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XC6203E442MR-G | IC REG LINEAR 4.4V 400MA SOT23 | 833 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ST732M50R | IC REG LINEAR 5V 300MA SOT23-5 | 1322 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LP2985A-10DBVT | IC REG LINEAR 10V 150MA SOT23-5 | 1403 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| L4931CD120-TR | IC REG LINEAR 12V 250MA 8SO | 1392 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S-13A1D00-U5T1U3 | IC REG LINEAR POS ADJ 1A SOT89-5 | 944 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CS5204-1GDPR3 | IC REG LINEAR POS ADJ 4A D2PAK-3 | 1738 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LP38502TJ-ADJ/NOPB | IC REG LIN POS ADJ 1.5A TO263 | 1390 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RP114K121D-TR | IC REG LIN 1.2V 300MA DFN1010-4 | 1054 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RP130N151A-TR-FE | IC REG LINEAR 1.5V 150MA SOT23-5 | 942 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LT3060HTS8#TRMPBF | IC REG LIN POS ADJ 100MA TSOT23 | 1818 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MIC2214-GMYML-TR | IC REG LINEAR 1.8V/2.8V 10MLF | 3437 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TPS709B33DBVT | IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5 | 975 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 23842 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.49000 | $0.49 |
| 50 | $0.39418 | $19.709 |
| 100 | $0.31523 | $31.523 |
| 500 | $0.24770 | $123.85 |
| 1000 | $0.19141 | $191.41 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။