အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | LM317LZ |
| LIXINC Part # | LM317LZ |
| ထုတ်လုပ်သူ | STMicroelectronics |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › pmic - ဗို့အားအားထိန်းများ - linear |
| ဖော်ပြချက် | IC REG LIN POS ADJ 100MA TO92-3 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | LM317LZ PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | LM317LZ |
| အမှတ်တံဆိပ်: | STMicroelectronics |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | pmic - ဗို့အားအားထိန်းများ - linear |
| ထုတ်လုပ်သူ: | STMicroelectronics |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Bag |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| output configuration: | Positive |
| output အမျိုးအစား: | Adjustable |
| စည်းကမ်းထိန်းသိမ်းရေး အရေအတွက်: | 1 |
| ဗို့အား - ထည့်သွင်းမှု (အမြင့်ဆုံး): | 40V |
| ဗို့အား - အထွက် (မိနစ်/ပုံသေ): | 1.2V |
| ဗို့အား - အထွက် (အမြင့်ဆုံး): | 37V |
| ဗို့အားကျဆင်းမှု (အမြင့်ဆုံး): | - |
| လက်ရှိ - အထွက်: | 100mA |
| လက်ရှိ - ငြိမ်သက်ခြင်း (iq): | - |
| လက်ရှိ - ထောက်ပံ့မှု (အမြင့်ဆုံး): | - |
| psrr: | 80dB ~ 65dB (120Hz) |
| ထိန်းချုပ်မှုအင်္ဂါရပ်များ: | - |
| ကာကွယ်မှုအင်္ဂါရပ်များ: | Over Temperature, Short Circuit |
| Operating အပူချိန်: | 0°C ~ 125°C |
| mounting အမျိုးအစား: | Through Hole |
| အထုပ်/အထုပ်: | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | TO-92-3 |
| XC6201P252MR-G | IC REG LINEAR 2.5V 250MA SOT25 | 1708 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LT3082EST#TRPBF | IC REG LIN POS ADJ 200MA SOT223 | 2726 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| NCV8752BMX18TCG | IC REG LINEAR 1.8V 200MA 6XDFN | 972 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LT3071MPUFD#TRPBF | IC REG LINEAR 0.8V 5A 28QFN | 869 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LDK320AM-R | IC REG LIN POS ADJ 200MA SOT23-5 | 904 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MIC5255-2.6BM5TR | IC REG LINEAR MICROCAP CMOS LDO | 33820 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TC1262-2.5VAB | IC REG LINEAR 2.5V 500MA TO220-3 | 967 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RP131S091B-E2-FE | IC REG LINEAR 0.9V 1A 6HSOP | 832 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TPS70612DRVR | IC REG LINEAR 1.2V 150MA 6WSON | 3137 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LT1118CS8-2.5#TRPBF | IC REG LINEAR 2.5V 800MA 8SOIC | 817 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TPS70148PWP | IC REG LINEAR 3.3V/1.5V 20HTSSOP | 1076 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LT1965EDD-3.3#PBF | IC REG LINEAR 3.3V 1.1A 8DFN | 5138 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MC78PC28NTR | IC REG LINEAR FIXED LDO REG | 139348 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10961 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.44000 | $0.44 |
| 10 | $0.35737 | $3.5737 |
| 100 | $0.24350 | $24.35 |
| 500 | $0.18261 | $91.305 |
| 1000 | $0.13696 | $136.96 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။