အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | LM73CIMK-0/NOPB |
| LIXINC Part # | LM73CIMK-0/NOPB |
| ထုတ်လုပ်သူ | Texas Instruments |
| အမျိုးအစား | အာရုံခံကိရိယာများ၊ transducers များ › အပူချိန်အာရုံခံကိရိယာများ - analog နှင့် digital output |
| ဖော်ပြချက် | SENSOR DGTL -40C-150C TSOT23-6 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | LM73CIMK-0/NOPB PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | LM73CIMK-0/NOPB |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Texas Instruments |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | အာရုံခံကိရိယာများ၊ transducers များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | အပူချိန်အာရုံခံကိရိယာများ - analog နှင့် digital output |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Texas Instruments |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| အာရုံခံကိရိယာအမျိုးအစား: | Digital, Local |
| 92efded5a88059a060c9326efab2af47: | -40°C ~ 150°C |
| 9c5cb15b5ca95ca15372201e89db613f: | - |
| output အမျိုးအစား: | I²C/SMBus |
| ဗို့အား-ထောက်ပံ့ရေး: | 2.7V ~ 5.5V |
| ပြတ်သားမှု: | 13 b |
| အင်္ဂါရပ်များ: | One-Shot, Output Switch, Programmable Resolution, Shutdown Mode |
| 10f0078277ab281e4d96ffe12dd96298: | ±1.5°C (±2.5°C) |
| စမ်းသပ်မှုအခြေအနေ: | -10°C ~ 80°C (-40°C ~ 150°C) |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 150°C |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | TSOT-23-6 |
| MAX6622UE9A+T | SENSOR DIGITAL -40C-125C 16TSSOP | 827 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AD7417ARZ-REEL | SENSOR DIGITAL -40C-125C 16SOIC | 5469 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX6676AUT3+T | TEMPERATURE SENSOR | 30974 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| R10A | SENSOR ANALOG LOCAL 0-500C CYLIN | 887 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| NCT1008DMN3R2G | ANALOG CIRCUIT, 1 FUNC | 27956 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ADM1032ARZ-REEL | SENSOR DIGITAL 0C-100C 8SOIC | 546920824 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TA2262 | TEMPERATURE TRANSMITTER; 1 X PT | 833 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AD7818AR-REEL | SERIAL SWITCH/DIGITAL SENSOR | 5993 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX6654MEE+ | SENSOR DIGITAL -55C-125C 16QSOP | 15794 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SA56004ED,118 | SENSOR TEMPERATURE I2C/SMBUS 8SO | 3303 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AD7817AR-REEL7 | SERIAL SWITCH/DIGITAL SENSOR | 27815 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX6648MUA+T | SENSOR DIGITAL 0C-125C 8UMAX | 963 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LMT86LPGM | SENSOR ANALOG -50C-150C TO92-3 | 3538 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10168 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.66000 | $2.66 |
| 1000 | $2.66000 | $2660 |
| 3000 | $2.57419 | $7722.57 |
| 5000 | $2.48839 | $12441.95 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။