အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | LM75BIMX-3 |
| LIXINC Part # | LM75BIMX-3 |
| ထုတ်လုပ်သူ | Rochester Electronics |
| အမျိုးအစား | အာရုံခံကိရိယာများ၊ transducers များ › အပူချိန်အာရုံခံကိရိယာများ - analog နှင့် digital output |
| ဖော်ပြချက် | SERIAL SWITCH/DIGITAL SENSOR, 9 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | LM75BIMX-3 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | LM75BIMX-3 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Rochester Electronics |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | အာရုံခံကိရိယာများ၊ transducers များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | အပူချိန်အာရုံခံကိရိယာများ - analog နှင့် digital output |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Rochester Electronics |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Bulk |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| အာရုံခံကိရိယာအမျိုးအစား: | Digital, Local |
| 92efded5a88059a060c9326efab2af47: | -55°C ~ 125°C |
| 9c5cb15b5ca95ca15372201e89db613f: | - |
| output အမျိုးအစား: | I²C |
| ဗို့အား-ထောက်ပံ့ရေး: | 3V ~ 5.5V |
| ပြတ်သားမှု: | 9 b |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Output Switch, Programmable Limit, Shutdown Mode |
| 10f0078277ab281e4d96ffe12dd96298: | ±2°C (±3°C) |
| စမ်းသပ်မှုအခြေအနေ: | -25°C ~ 100°C (-55°C ~ 125°C) |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 125°C |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 8-SOIC |
| DS1620S | DIGITAL THERMOMETER & THERMOSTAT | 11381 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S-8110CNB-DRA-TF-U | SENSOR ANALOG -40C-100C SC82AB | 865 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LM74CITP-3/NOPB | SENSOR DIGITAL -40C-125C 5DSBGA | 13268 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ADT7461ARMZ | ANALOG CIRCUIT, 1 FUNC, PDSO8 | 800 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ADM1032ARZ-1 | PLUS/MINUS 1 DEGREE CELSIUS REMO | 1294 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX6697EP34+T | SENSOR DIGITAL -40C-125C 20QSOP | 846 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LM76CHMX-5/NOPB | SENSOR DIGITAL -20C-85C 8SOIC | 862 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LM95241CIMM-2/NOPB | LM95241 +1.25C DUAL REMOTE LOCAL | 2151 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| DS1631Z | DIGITAL THERMOMETER & THERMOSTAT | 11014 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TC74A1-5.0VAT | SENSOR DIGITAL -40C-125C TO220-5 | 870 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AD7817SR-REEL | SERIAL SWITCH/DIGITAL SENSOR | 10770 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TMP06BRT-500RL7 | ACCURATE PWM TEMPERATURE SENSOR | 11280 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| DS1631Z+ | SENSOR DIGITAL -55C-125C 8SOIC | 1052 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 13042 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.28000 | $1.28 |
| 2500 | $1.24990 | $3124.75 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။